Ako užívať Maca prášok

Na tejto podstránke poskytujem najdôležitejšie informácie týkajúce sa užívania Maca prášku. Každý odsek odkazuje na detailné inštrukcie a tipy, aby ste tak získali čo najlepšiu skúsenosť, a aby sa Maca prášok stal súčasťou Vášho každodenného života.

Viete aké je správne užívanie Maca prášku?

Viete aké je správne užívanie Maca prášku?

Veľkosť porcie – aké je správne dávkovanie ?

Jedna z najčastejších otázok, ktoré dostávam od čitateľov tohto portálu (www.MacaPeruanska.sk) sa týka dávkovania resp. správneho užívania Macy. Existuje veľké množstvo dostupných informácií, ale málo z nich je správnych. V článku Dávkovanie Macy detailne vysvetľujem koľko Macy si dať vo všeobecnosti.

Recepty s Macou

Väčšinou odporúčam jednoduché pridanie Maca prášku do mliečnych drinkov alebo obyčajných nápojov. Tak užívam Macu aj ja. Mám ale aj stále sa rozširujúcu zbierku Maca receptov. Sú to raw recepty tj. bez varenia (keďže varenie môže zničiť niektoré z potrebných nutrientov v práškoch z raw Macy) a varené recepty (pre želatínované Maca prášky, ktoré sú už tepelne upravené).

Recepty s použitím Maca prášku

Recepty s použitím Maca prášku

Užitočné postupy pre užívanie a skladovanie Macy

Často dostávam otázky ako najlepšie uchovať a bezpečne užívať Maca prášok. Maca je citlivá na svetlo, kyslík a vlhkosť. V článku Užívanie a skladovanie Maca prášku sú najlepšie odporúčania, ktoré Vás uistia, že budete robiť všetko na 100 % správne.

Verím, že tento článok bol pre Vás prínosný. Ak máte akékoľvek nezodpovedané otázky, pozrite si ,prosím, aj podstránku Otázky a odpovede.