Diskusia o koreni Maca

Nazvite to ako chcete, či už skúsenosti, recenzie, diskusia či fórum. Na tejto podstránke nájdete zozbierané vyjadrenia užívateľov zo Slovenska a z Čiech. Snažil som sa vybrať len tie, ktoré sa nevzťahujú ku konkrétnemu produktu/značke ale všeobecne k Mace peruánskej. Máte vlastné skúsenosti s Macou? Tak potom neváhajte a napíšte ich do komentárov na konci tejto podstránky.

Skúsenosti s koreňom Maca

Táto skúsenosť užívateľky s koreňom MACA hovorí za všetky ostatné 🙂

Všeobecné vyjadrenia

Maca je produkt, ktorý je bezpochyby účinný. Užívam ju už viac ako rok. Zaujalo ma veľké množstvo pozitívnych reakcií a tak som si ju objednal na skúšku. Od tej doby ju konzumujem pravidelne. Recenzie neklamali.

Karel Pastor

Otestované a odporúčané aj mojim lekárom pre podporu krvného obehu. Teda nie len pre účely sexuálne. Vyzerá to tak, že je to hodnotný produkt zo širšieho hľadiska.

Heuréka CZ: Overený zákazník

Určite odporúčam všetkým mužom aj ženám po štyridsiatke pre povzbudenie. Tým nemyslím len na večer …… 🙂

Heuréka CZ: Overený zákazník

Maca je pre mňa a môjho muža veľmi dôležitá. Pomáha nám pri zdravotných problémoch.

Anonym

Hoci som ani pred tým nebol na tom nejako zle, potreboval som sa dostať ešte do lepšej kondície, kvôli osobnému lepšiemu pocitu, ale aj kvôli práci, ktorá na mňa kládla vyššie nároky ako obyčajne, v dôsledku dlhodobo prebiehajúceho auditu. Pretože som mal v minulom roku vyšší tlak pôsobením silných stresových situácií, potreboval som celkovo podporiť organizmus. Intenzívna a častá športová aktivita, zmena jedálnička a verím, že aj koreň Maca, mi spoločne pomohli hladko dosiahnuť požadované výsledky. Pociťujem aj zlepšenie v oblasti sexuálnej kondície 😉 Takže stručne: s Macou som spokojný a objednám si aj ďalšie balenie.

Anonym

Užívame ho spolu s manželom, cítime sa lepšie, plní energie…odporučili sme ho už viacerým známym a myslím, že majú rovnaké skúsenosti.

Katarína R

Menopauza, menštruácia, vyrovnávanie hladiny hormónov

Maca mi veľmi pomohla pri prekonaní klimakterických príznakov po celkovej ženskej gynekologickej operácii. Je prírodná a upravila mi hormonálnu rovnováhu v tele. Zatiaľ som s týmto produktom spokojná, mám 51 rokov a cítim sa veľmi dobre.

Ivana

S výrobkom Maca som spokojná a moje problémy s menopauzou sa zmiernili a cítim sa dobre.

Anonym

Užívam už druhé balenie Macy a pozorujem na sebe, že mi pomáha udržať vitalitu a naviac sa mi upravila menštruácia tak, že ju dostávam pravidelne. Mám 44 rokov a myslím, že Macu budem užívať aj ďalej.

Anonym

MACA – pravidelne užívam a vďaka tomuto zázraku sa mi v 34 rokoch späť po 4 rokoch vrátila menštruácia.

Anonym

Ahojky. Pátram po vašich skúsenostiach s Macou. Je tu niekto komu pomohla k miminku? Ako dlho ste ju užívali? Ja teraz končím druhý mesiac, zatiaľ viem, že vyrovnala môj cyklus …

Veruncik

Rada by som sa podelila o svoje skúsenosti s užívaním Macy. Macu som začala užívať kvôli problémom so stresom a kvôli preťaženiu organizmu. V tomto smere si nemyslím, že mi nejak extrémne pomohla, možno zmiernila problémy. Ale !!! všetkým ženám, ktoré majú problém s menštruáciou a rôzne hormonálne problémy, Macu veľmi odporúčam. Po kŕčoch a hrozných bolestiach, po neustálom jedení ibalginu a zimniciach som po dvoch týždňoch užívania mala konečne kľud. Mohla som konečne pri menštruácii fungovať. Všetky bolesti skončili a ja som sa cítila výborne. Myslím, že na hormonálnu činnosť to funguje výborne. Na sexuálny apetít, si myslím, že tiež, takže rozhodne Macu užívajte a aspoň tri balenia po sebe s prestávkami určite opakujte, je to zázrak !!!  bez vedľajších účinkov.

Anonym

TIP: Na slovenskom trhu sú dostupné voľnopredané nehormonálne lieky na prírodnej báze určené na zmiernenie príznakov menopauzy. Ide o výživový doplnok s názvom MENOX 45 ,ktorý vo svojom zložení obsahuje aj Macu peruánsku.

…ja celkovo nemám problémy s ničím, myslím, že som aj celkom zdravá, ale určite mi to pomohlo na predmenštruačný syndróm…a to veľmi! Však som ani nevedela, že mám dostať svoje dni, až keď som kukla do kalendára a to ja som mávala bolesti a boľavé prsia už väčšinou týždeň-dva pred…a určite som menej unavená a úplne úžasne mi trávi, takže odporúčam…

Martina K.

Ahojte. My s manželom užívame Macu v prášku už asi dva týždne. Počas toho som dostala menštruáciu, ktorú za iných okolností mám dosť bolestivú, ale tentokrát nič, ani som nevedela, že ide. A hlavne to bolo aj bez toho, aby som dva dni pred pohrýzla všetkých dookola 🙂 Manžel sa tiež cíti lepšie, menej unavený a o iných kladoch ani nehovorím. Takže ja som s ňou spokojná. Ak mi to pomôže aj s problémom s hormónmi, tak ju vrelo odporúčam každému.

lolina24

Ahoj. Ja beriem jednu kapsulu denne a manžel ráno dve a večer jednu. Berieme to cca mesiac a musím povedať, že výsledok je taký, že mám zrazu tento mesiac 28 dňový cyklus a to som mávala 35 a viac. Takže na úpravu cyklu môžem vrelo odporučiť.

roxy80

Ahojte. Ja som s Macou maximálne spokojná. Beriem lyžičku denne už tri mesiace. K otehotneniu síce zatiaľ nepomohla, ale zlepšila mi pleť – predtým som bola vyhádzaná ako pubertiačka. Prestali mi vypadávať vlasy, som spokojná, kľudná, nie nervózna a náladová ako predtým a pomaličky sa dáva do poriadku aj cyklus. Predtým raz za 2-3 mesiace, teraz už len meškanie týždeň. Kľudne si ju budem objednávať aj každý mesiac, mne sa tá investícia oplatí. A možno vďaka nej aj bábo bude…raz.

evulka2203

Mne takisto náramne pomohla…žiadny predmenštruačný syndróm, bolesti nič…chodí pravidelne a dokonca ju už nemávam 7 dni ako vždy, ale teraz už len 5! Náladovosť, únava a nervozita úplne zmizli a trávi mi dokonale. Schudla som a cítim sa akoby som mala 17! 😀 Môj muž si ju tiež nevie vynachváliť. Problémy s erekciou úplne zmizli a sex je omnoho lepší.

vanilka83

Otehotnenie. Podpora plodnosti.

POZNÁMKA: Diskusiu užívateliek o tom ako resp. či im Maca peruánska pomohla k otehotneniu, nájdete na osobitnej podstránke Dá sa otehotnieť vďaka Mace?

Depresia, úzkosť, stres

Perfektné. Účinkuje ako je popísané. Dokonca aj na stredne ťažké depresie.

Heuréka CZ: Overený zákazník

Dobrý deň všetkým. Ja môžem Macu odporučiť. Užívam ju dlhšiu dobu. Čo sa týka stresu, ktorý som mal, ma Maca dosť skľudnila. Ten stres je miernejší, chodím posilňovať, dodáva dosť energie a pomáha pri raste svalovej hmoty. Únava, ktorá ma často sprevádzala aj z tých psychických dôvodov je preč. Ja som tomu moc neveril zo začiatku, ale skutočne to pomáha. Je to lepšie, ako stále do seba pchať lieky, ktoré vám predpíše psychológ. Pomohlo mi to aj s akné, ktoré sa lepšie zahojilo. Prajem všetkým nech vám pomôže.

Anonym

Chcem vám poďakovať za tento skvelý prírodný a bezpečný produkt a za váš nápad doviezť ho do ČR. Macu podávame našej staršej mamke, mala depresie a bola celkovo slabá. Po krátkom čase sa dostavili prvé výsledky a dnes má mamka viac sily, častejšie sa smeje, má chuť do života a aj sa jej zlepšil zrak. Užíva ju asi pol roka.

Petra H.

Únava, nedostatok energie, vitalita

Cítim sa veľmi dobre, po fyzickej aj psychickej stránke. Únava prichádza neskôr, než predtým, mám často bezdôvodne dobrú náladu, pretože sa cítim skvelo a môžem všetko, cítim sa jednoducho mladší…to pochopíte 🙂

Heuréka CZ: Overený zákazník

Povzbudí, nabudí, naviac je čisto prírodný, žiadna chemka 🙂 Proste skvelá vec! Môžem len a len odporučiť, skutočne funguje ako sa uvádza v popise.

Dolly

Dá sa celkom lacno kúpiť. Nečakajte zázraky, to je jasné….ale po mesiaci užívania sa skutočne niečo deje….v dobrom slova zmysle……energia, potencia….je to cítiť, povedal by som, že celková chuť do života. Samozrejme ide o pozvoľný spád, ale skutočne to funguje….

Un hombre

Doporučujem na celkovú únavu organizmu, anémiu a ako vedľajší účinok pre mňa, skutočne zvýšenie libida 🙂

Jana70

Prírodný produkt. Celkom to osvieži organizmus. Pomôže každému, kto je pod vplyvom stresu, skracuje čas spánkovej regenerácie. Zlepšuje hustotu mužského semena. Rozhodne to ale neužívam ako Viagru, to sú podľa môjho názoru celkom odlišné produkty.

Lucas87

Dodáva potrebnú vitalitu. Zbavuje únavy. Myslím, že prirovnanie k prírodnej Viagre je presné. Bez užitia pred pracovným dňom, keď očakávam veľké vypätie, stres, námahu si neviem predstaviť svoju existenciu aj vzhľadom k svojmu veku a práci.

Helena Böhmová

Som menej nervózny, cítim sa celkovo lepšie a po alkohole menej cítim opicu ako predtým. Akurát sa horšie rozpúšťa v studenom nápoji. Chcel som vyskúšať niečo prírodné na vylepšenie kondície a myslím, že som nestúpil vedľa.

Bambuler

Macu užívam už 5 rokov. Vždy, keď som prepracovaný, tak ma preberie. Myslím, že najmä vodiči by jej účinky ocenili. A niečo na usmiatie. Funguje pri oslavách a konzumácii alkoholu. Dostane vás do triezveho stavu a druhý deň ste bez následkov.

Anonym

POZNÁMKA: Maca peruánska má mnoho pozitívnych účinkov. Prečítajte si, s čím všetkým vám Maca pomôže

Macu užívame už 2 roky, ale občas si spravíme aj pauzu. A chceme povedať, že je skutočne výborným prostriedkom k dodaniu energie, k zlepšeniu celkového pocitu ako psychického tak aj fyzického. Náš dedo sa po ťažkej operácii nemohol pozbierať, nemal chuť k jedlu a bol celkovo veľmi slabý. Začali sme mu podávať Macu trikrát denne a po krátkej dobe začal opäť jesť a pomaly sa mu vracajú sily.

Manželia Katarína a Karol B.

Dobrý deň, produkt Maca je z môjho pohľadu zaujímavý a môj subjektívny pocit je, že zlepšuje celkovú vitalitu vrátane sexuálnych funkcií.

Anonym

Maca – pri tomto doplnku výživy sa mi javí zlepšenie prekrvenia organizmu (mám pocit teplejších končatín) aj celkový pocit pohody v organizme.

Anonym

Pred tromi rokmi ma uštipol kliešť a začali sa u mňa, stručne povedané, lebo inak by to bolo na dlhé rozprávanie, prejavovať nasledujúce problémy. Nadmerné vypadávanie vlasov, tzv. cestovné bolesti celého tela, chronická únava a bolesti hlavy, pálenie očných, ústnych a nosných slizníc, vrátane akoby prostatických problémov. Vlasy mi dorástli, avšak momentálne najväčším problémom je chronická únava vrátane cestovných bolestí a s tým spojené depresie a strata chuti k sexu. Mám za sebou za tú dobu tuším sedmery antibiotiká vo väčších dávkach, po nich vždy zlepšenie, ale iba dočasne. Musím povedať, snáď to nie je sugescia, že po spotrebovaní dvoch balení prípravku Maca sa tieto problémy rapídne zmiernili a čo sa sexu týka, tak v podstate zmizli (podstatne zvýšené libido). Teda asi toľko.

Anonym

Už niekoľko dní po tom, čo som začal užívať koreň MACA, som sa začal cítiť menej unavený ako duševne tak aj psychicky. Pracujem ako vodič a jazdím hlavne po Prahe, čo je veľmi náročné. Celý organizmus a aj sexuálna aktivita sa mi značne zvýšila už asi štyri dni od začiatku užívania. Odporúčam každému vyskúšať, určite to stojí za to. Prajem veľa spokojných zákazníkov ako som ja.

Anonym

Zvýšenie libida, podpora erekcie.

POZNÁMKA: Skúsenosti užívateľov ako vplýva Maca na sexualitu, si môžete prečítať na osobitnej podstránke venovanej len tejto tematike.
NAJPREDÁVANEJŠIE TABLETKY NA EREKCIU
Proerecta PONUKA
eJoy PONUKA
Erexan PONUKA
Zerex PONUKA

Prostata

Macu hodnotím kladne. Je vhodná na prekonávanie krízy stredného veku. V decembri som schytal zápal prostaty na chate (sedením na studených drevených stoličkách). Užívaním  Macy mi problémy (bodavý pocit) zmizli po 10 dňoch. Doobjednal som si ďalšie dve balenia podľa odporúčania predajcu.

Anonym

Vlastná skúsenosť veľmi dobrá. Pravdepodobne mi to pomáha aj na zlepšenie prostaty.

Heuréka CZ: Overený zákazník

Kulturistika, budovanie svalstva

Pre mňa výborný doplnok. Potláča únavu, stres, dodáva energiu pri tréningu, má mnoho pozitívnych účinkov pre telo. No musím na ňu niečo zlé prezradiť 🙂 Chuť!! Už si zvykám pomaly, no prvé dávky boli nechutné, aspoň pre mňa, ale zvládol som to, som predsa chlap. Dávkujem 5 gramov pred tréningom, v netréningové dni 5 gramov hneď ráno.

Martinh

Zo začiatku som nepostrehol žiadne účinky…no po čase užívania sa začala oddiaľovať únava pri cvičení..kombinoval som to s Tribulusom..no už tieto výrobky neobjednávam kvôli chuti. Neviem si s tým rady..ale čo sa týka účinku…som spokojný.

Martin.Antol

Lepšia kondícia, spevnenie svalovej hmoty. Produkt používam už rok.

Heuréka CZ: Overený zákazník

Dajte Mace čas, aby sa naplno prejavila

Pred tým, ako vyjadríte svoj názor k účinkom Macy, by ste jej mali dať dostatok času, kým prejaví svoje účinky. Maca peruánska je potravina, nie je to liek, ktorý účinkuje na chemickej báze. Pôsobí komplexne na celý organizmus a k prejaveniu svojich pozitívnych účinkov potrebuje čas. To si pri pozornom čítaní môžete všimnúť aj vo viacerých vyjadreniach užívateľov.

Pre maximálne účinky by ste mali Macu užívať dlhodobo

Pre maximálne účinky by ste mali Macu užívať dlhodobo

Pokiaľ sa chcete cítiť lepšie, užívajte Macu dlhodobo.

Pokiaľ sa chcete cítiť lepšie, užívajte Macu dlhodobo.

Ak máte vlastné skúsenosti s Macou, prosím, podeľte sa s nimi v komentároch pod článkom.
POZNÁMKA: Všetky uvedené referencie sú autentické. Nič som si nevymyslel. V niektorých vyjadreniach som spravil len jemné gramatické korektúry a české texty som preložil do slovenčiny. V prípade záujmu si môžete uvedené vyjadrenia užívateľov vyhľadať sami na webových portáloch : www.modrykonik.sk , www.modrykonik.cz , www.nu3tion.com , www.vitalita.cz , www.vivantis.cz , www.prezdravie.sk , www.peruanskamaka.cz