Alkalio: Multi-zložkový doplnok stravy

Alkalio – pomocník pre moderných ľudí

Váhate či sa práve dnes pustiť do zmeny a zlepšiť svoje zdravie? Nasledujúci článok vás presvedčí, že rozhodnutie nemusí byť také  náročné a že zmena môže prísť skôr ako si myslíte. Verte či neverte, existuje intenzívny plán, vďaka ktorému môžete všetky zbytočné problémy hodiť za hlavu. Našťastie nemusíte podstúpiť zložité a nekonečné procedúry. Možno aj vám pomôže slovenská výnimočná novinka s názvom ALKALIO! Spolu si posvietime na jeho účinky, kompletné zloženie a samozrejme balenie a cenu.

 

Dôležitosť zdravia

Sme ľudia moderného sveta a dennodenne sa snažíme udržať krok s dobou. Treba poznamenať, že už to veru nie je ľahká vychádzková chôdza, ale skôr rýchly beh. Každý deň zvládame množstvo psychickej a fyzickej záťaže. Aby všetko klapalo ako má, potrebujeme udržať naše telo v čo najlepšej kondícii.

Ľudské telo je komplexom zložitých a komplikovaných procesov fungujúcich ako hodiny. Ak v nich začne niečo škrípať, dostavia sa signály, ktoré iste poznáte aj vy. Únava, slabosť, bolesti svalstva a žalúdka, či tráviace problémy. Nielenže tieto signály neveštia nič dobré, ale sú často vážnou prekážkou v tom, aby ste svoje každodenné úlohy zvládali rovnako dobre ako predtým.

Multi-zložkový doplnok stravy ALKALIO

Multi-zložkový doplnok stravy ALKALIO

Tri zdravotné problémy s ktorými Vám Alkalio pomôže

Doba je skutočne rýchla a ani vy nestíhate liečiť unavený žalúdok, oslabenú imunitu a zle fungujúci metabolizmus? Odpoveď na vaše problémy poznáte. Jednoznačným spôsobom ako sa cítiť lepšie je investovať čas do prípravy kvalitnej stravy, ktorú nedostanete len tak v rýchlom občerstvení, dbať na pravidelnosť, zaradiť do jedálnička dostatočný prísun vitamínov, minerálov a samozrejme navštíviť párkrát do týždňa fitko. Ak sa aj vy len smutne pozeráte na tieto dobre známe rady a v mysli vám behá jediná veta: „Žiaľ, toto vážne nemôžem stihnúť!“ V tej chvíli sa ozve aj dlhodobo štrajkujúci žalúdok, aby vás upozornil, že vaše problémy sa nedajú neustále potláčať a ich zhoršenie je len otázkou času. Či ste matka, úradník alebo dôchodca, každý ocení účinné a promptné riešenie troch hlavných problémov, ktoré sú spájané predovšetkým s rýchlym tempom života:

  • Oslabený imunitný systém – Imunitný systém by sme pokojne mohli nazvať mikrobojiskom, kde každý deň naše imunitné bunky statočne a tvrdo odolávajú útokom zvonka. Schopnosť týchto vojakov brániť naše telo priamo ovplyvňuje náš životný štýl. Ako zistíte, že imunitným bunkám už treba prísť na pomoc? Najčastejšími príznakmi oslabenej imunity sú rôzne zápalové ochorenia, najmä horných dýchacích ciest. Problémy v tomto prípade neobídu ani močové cesty či tráviaci trakt, čo môžete pociťovať otravnými bolesťami a podráždením. Ak sa vám zdá, že únava je už dlhší čas vašim každodenným spoločníkom, pokojne to môže byť príznakom útlmu funkcií vášho imunitného systému. Potrebujete posilniť svoje zdravie.
  • Pomalý metabolizmus a tráviace ťažkosti – metabolizmus je motorom nášho tela a keby sme dodržiavali všetky sväté pravidlá zdravého životného štýlu, pravdepodobne by sme jeho funkciu vôbec nemuseli riešiť. Potravu by správne spracoval a premenil na nevyhnutnú energiu. Sú však dni keď jediným bodom v jedálničku býva bohatá večera a ak sa zvyknú opakovať, metabolizmus začne takpovediac štrajkovať. Spomaľuje sa, váha narastá, prichádzajú problémy ako nafúknutý a ťažký žalúdok a jedlo začína namiesto pôžitku spôsobovať pocit akoby ste konzumovali poctivé kamenivo. Problémy môžu prerásť až do vážnych ochorení žalúdka, nehovoriac o tom, že vám pri každodennom kolotoči úloh na pozitívnej nálade určite nepridajú. Potrebujete čo najskôr upokojiť svoj žalúdok a uzdraviť trávenie.
  • Zlá látková premena a tvorba energie – látková premena úzko súvisí s metabolizmom. Je to schopnosť nášho tela premeniť potravu, ktorú denne prijímame na energiu, ktorú potrebujeme. Látkovú premenu a na nej závislú tvorbu energie však môže poriadne zdevastovať nepravidelné a chybné stravovanie. Je prirodzené, že ak látková premena nedodá dostatok energie, na vaše povinnosti to má katastrofálne následky. Zrazu sa nedokážete sústrediť, ste neustále unavený, chýba vám akási chuť do života. Potrebujete zvýšiť prísun energie a získať naspäť svoju silu.
V jednom balení Alkalia sa nachádza 90 kapsúl

V jednom balení Alkalia sa nachádza 90 kapsúl

Zloženie a popis jednotlivých zložiek Alkalia

Za dobrý zvyk našich starých otcov sa dá pokladať aj to, že vždy zháňali produkty poctivej slovenskej výroby. Aj vy sa môžete pri Alkaliu spoľahnúť na domácu výrobu. Zo slovenskej dielne totižto pochádza aj tento multi – zložkový doplnok stravy. Každá jedna kapsula skrýva v sebe 19 zložiek a takmer všetky sú darmi prírody nevyhnutnými pre správne fungovanie nášho tela. Práve preto sľubuje to, čo aj mnohé recenzie fanúšikov Alkalia potvrdzujú, teda nevídané posilnenie imunitného systému, očistenie a regeneráciu tráviaceho traktu a zlepšenie látkovej premeny. Pri preťažení organizmu, aké niektorí zažívame skoro každý deň, sú práve tieto problémy tými, ktoré potrebujeme šikovne a v krátkom čase vyriešiť. Bolo by hriechom nepredstaviť si zložky Alkalia, ktoré dokážu obnoviť unavené telo. Teraz si na ne spolu trochu posvietime.

Zložky, ktoré postavia na nohy váš imunitný systém

Zelený jačmeň: Počuli ste už o jeho univerzálnych účinkoch? Nie je liekom, ale predsa lieči. Dokonca dokáže samotné telo podnietiť, aby sa liečilo samé. Regeneruje ho a zefektívni jeho funkciu, čím posilní celkovú obranyschopnosť. Prírodnou cestou preukázateľne zlepšuje rôzne kožné ochorenia, cukrovku, pomáha pri spaľovaní tukov a tráviacich problémoch. Zelený jačmeň má v Alkaliu čestné miesto a vďaka najmodernejším technikám spracovania sa v ňom nachádza vo vysokej koncentrácii.

Chlorella: Táto jednobunková sladkovodná riasa dokáže presvedčiť nejedného váhavca. V jednej bunke ukrýva bohatstvo komplexného zdroja živín, ktorý obsahuje až 8 aminokyselín nevyhnutných pre život. Skvelo posilní imunitný systém, pomôže telu vytvárať a regenerovať tkanivo, vďaka čomu sa pokladá aj za účinného bojovníka s rakovinou. Mnohí alternatívni liečitelia tvrdia, že len pomocou chlorelly liečia vredy, koliky a iné tráviace ťažkosti.

Kyselina listová: Niektoré ženy sa o nej dopočujú až keď sú tehotné. Zistia, že bez nej by plod správne neprosperoval a hrozilo by riziko potratu. Užívajú dvojnásobne viac akoby mal prijať bežný človek. Prečo? Kyselina listová je vedúcim výroby, obnovy a správneho fungovania každej jednej bunky v tele a bez nej naše telo nemôže fungovať. Nájdeme ju v ovocí, listovej zelenine či v strukovinách a vo veľkom množstve aj v Alkaliu.

Meď: Počuli ste o nej na hodinách chémie alebo skôr v súvislosti s krásou pokožky a vlasov? To, čo ste možno nevedeli je, že má skvelé účinky na imunitný systém. Meď sa pýši aj prívlastkom antioxidant a slúži aj ako prevencia proti rakovine.

 

Kyselina askorbová: Známejšia pod pomenovaním vitamín C. Jedinečným spôsobom stimuluje imunitný systém, tvorbu bielych krviniek, kolagénu a podporuje správne fungovanie metabolického systému. Takmer všetky zvieratá majú schopnosť tvoriť vlastný vitamín C. Človek túto schopnosť nemá, čo je považované za genetický defekt. Keby ju každopádne mal, telo by vytvorilo až dvojnásobnú úroveň tohto vitamínu, akú bežne prijímame, čo by viditeľne zlepšilo celkový zdravotný stav. Nezabúdajte každodenne na prísun neoceniteľnej kyseliny askorbovej či už v jedle alebo v Akaliu, ktorý ju v hojnej miere obsahuje.

Draslík: Absolútne nevyhnutná esenciálna minerálna látka, ak chcete, aby biochemické procesy vo vašom tele fungovali bez chyby. Odporúča sa hlavne ľuďom, ktorí by radi vyrovnali svoj krvný tlak, povzbudili nervový a svalový systém či posilnili celkovú obranyschopnosť. V Alkaliu nájdeme draslík hneď v dvoch formách – citrónan draselný a uhličitan draselný.

Zložky, ktoré uzdravia váš tráviaci systém a podporia metabolizmus

Vápnik: Nie je len látkou potrebnou na zdravý rast kostí a zubov! Je veľmi dôležitý pre celkové fungovanie buniek, povzbudí nervový aj obehový systém a tým popoženie aj vaše trávenie k oveľa lepším výkonom.

Horčík: Je dôležitý pri správnom fungovaní buniek. Pôsobí pri prenose nervových impulzov a kontrakciách svalov. Časté kŕče a bolesti žalúdka môžu byť aj predzvesťou jeho nedostatku. Horčík dokáže priniesť novú energiu a udržať vaše telo v rovnováhe. Ak ste často fyzicky vyťažení, dbajte na jeho zvýšený prísun, inak sa dostavia príznaky ako únava, strata koncentrácie, pocit psychického vyťaženia alebo bolesti hlavy.

Extrakt zo zeleného čaju: Už tisícky rokov dozadu naši predkovia využívali pôsobivé účinky zeleného čaju. Alkalio čerpá z ich skúseností a nezabúda na túto dôležitú zložku. V tomto prípade nám zelený čaj poslúži ako výborný detoxikant, vyčistí zanesený tráviaci trakt a vytvorí prostredie, ktoré lepšie odoláva množeniu baktérií. Navyše telo príjemne povzbudí.

Sodík: Minerálna látka, ktorá priaznivo pôsobí na tráviaci trakt. Keďže ovplyvňuje celkové hospodárenie s vodou v tele, pri správnom príjme tekutín dokáže zrýchliť metabolizmus. Tak môžete zdravo zhodiť pár kíl a rozhýbať lenivé trávenie.

Etiketa znázorňujúca všetkých 19 zložiek Alkalia

Etiketa znázorňujúca všetkých 19 zložiek Alkalia

Zložky, ktoré prinesú novú energiu

Molybdén: Esenciálny stopový prvok, ktorý by sme mali prijímať v strave, ak chceme mať zdravý chrup či sa túžime dožiť vysokého veku. V prvom rade však podporuje látkovú premenu a tým aj tvorbu energie, ktorá pravdepodobne vedie k jednému z jeho účinkov, ktorým je zvýšenie sexuálnej túžby. Hneď po strukovinách, jeho cenné množstvo nájdeme v Alkaliu.

Vitamíny B1,B2,B3,B5, B6 a B12: O vitamínoch zo skupiny B je tiež všeobecne známe, že by sa ich prísun nemal zanedbávať. Na všetky ich účinky by mi nestačil ani ďalší článok, ale stojí za to spomenúť podporu imunity, nervového systému, urýchľujú regeneráciu organizmu a prinesú pocit psychickej a fyzickej pohody. Pre svoje účinky v Alkaliu nemôžu chýbať.

Niacín: Vitamín rozpustný vo vode, ktorý sa zvykne nazývať aj protipellagrový vitamín. Pellagra je vlastne choroba, ktorá vzniká z jeho nedostatku a prejavuje sa únavou a sklonmi k depresii. Našťastie s Alkaliom môžete na ňu zabudnúť.

Biotín: Podieľa sa na štiepení tukov, cukrov a bielkovín, čím zlepšuje látkovú premenu. Pozitívne ovplyvňuje hladinu cukru v krvi, zmierňuje kŕče, bolesti svalov, nepríjemné pocity a mravčenie v končatinách. Taktiež podporuje vstrebávanie ďalších vitamínov. V potravinách ho síce nájsť môžeme, no jeho obsah sa výrazne znižuje každou úpravou – varením, zmrazovaním aj dlhým skladovaním. Využite na jeho doplnenie lepší spôsob – Alkalio.

Ako odkysliť organizmus? Postupne s pomocou Alkalia

Zdá sa vám spomínaná nádielka vitamínov a cenných látok už dostatočne bohatá? To je síce pravda, ale predsa len Alkalio ukrýva ešte jednu pôsobivú vlastnosť, ktorá je na slovenskom trhu výnimočná. Iste viete, že cesta k návratu vášho zdravia vedie cez detoxikáciu a odkyslenie organizmu. Prekyslenie ľudského tela sa stalo novodobým a dosť závažným problémom spôsobeným nesprávnym životným štýlom.

Telo sa snaží so stavom prekyslenia vyrovnať samé a na neutralizáciu začne čerpať zo zásoby minerálov a vitamínov. Napríklad použije vápnik z vašich kostí, čo môže spôsobiť rednutie kostí, ba dokonca osteoporózu. Urobíte veľmi správne, ak pomôžete svojmu telu s neutralizáciou kyslého prostredia a doplníte mu minerálne látky napríklad prostredníctvom Alkalia. Práve táto rýdzo slovenská novinka je určená aj na postupné odkyslenie organizmu. Obsahuje minerálne látky vo forme zásaditých/alkalických solí. Na videu nižšie si môžete všimnúť test pH u minerálnych vôd, sladených vôd a Alkalia. Výsledok je jasný – Alkalio má ako jediné zásadité pH!

Aká je cena a dávkovanie/užívanie?

Vzhľadom na skvelé účinky Alkalia je cena skutočne prijateľná. Odporúčanie znie, podstúpiť na začiatku intenzívny plán (3 kapsuly 3xdenne), ktorý prinesie viditeľné výsledky. Intenzívny plán môžete skúsiť s Alkalio Single Pack. V tomto balení nájdete 90 kapsúl resp. vydrží vám 10 dní a jeho cena je 29 eur. Ak budete s Alkaliom spokojní,  po intenzívnom pláne pokračujte udržiavacou fázou. Pre tento účel sa vám oplatia rôzne akciové balenia, ktoré Alkalio ponúka. Len pre príklad, v balení Alkalio Maxi Pack nájdete až 270 kapsúl. Podľa intenzity dávkovania vám vydrží 1 až 3 mesiace. Jeho cena je výhodnejšia takmer o 20% a získate aj poštovné zdarma.

Nečakajte kým sa budete cítiť horšie

Ak sa vám v domácnosti pokazí niečo, čo využívate každý deň, neváhate a zavoláte opravára, aby závadu odstránil. Prečo potom tak často vyčkávame, keď sa pokazí niečo v našom tele? Sú poškodenia, ktoré telo vďaka svojim úžasným schopnostiam opraví aj samé, ale sú aj také pri ktorých potrebuje pomoc.

Recenzie a  skúsenosti zákazníkov odporúčajú Alkalio – šikovného opravára pre vaše telo. Fyzická a psychická pohoda sú tie najpodstatnejšie piliere kvalitného a šťastného života. Nikto z nás nemá rád povestné ranné vstávanie s pocitom akoby v noci rúbal drevo. Nikto z nás nemá rád pocit, že stráca akúsi chuť do života. Nikto z nás nechce žiť ako výkonná mŕtvola v tomto svete. To, čo dnes urobíte pre seba, sa vám už zajtra vráti v podobe nového a zdravšieho JA. Telo sa vám určite poďakuje, ak mu dodáte dôležité látky a vitamíny, ktoré obsahuje tento unikátny slovenský výrobok.

Leave a Reply

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TOPlist