Erexan – tabletky na zlepšenie erekcie

Problémy s erekciou

Na Slovensku má takmer 40% mužov starších ako 40 rokov problémy s erekciou. Samozrejme tieto intímne problémy sa dotýkajú aj mladších mužov. Príčinou sú rôzne zdravotné problémy či už psychické alebo fyzické. Žiaľ väčšina mužov problémy s erekciou nerieši. Dôvodom je najmä ostýchavosť z návštevy lekára. Vo všeobecnosti sa ale odporúča riešiť tieto problémy konzultáciou s lekárom. V prípade občasných problémov s dosiahnutím erekcie to však nemusí byť hneď nevyhnutné. Je ale dôležité, aby ste prehodnotili svoj životný štýl, spôsob stravovania a spravili potrebné zmeny.

 

UPOZORNENIE: Pokiaľ máte problémy s erekciou viac ako pol roka, tak by ste nemali hľadať jednoduché riešenia na internete, ale ísť na lekárske vyšetrenie. Erektilná dysfunkcia môže byť predzvesťou vážneho ochorenia !

Erexan – voľnopredajné tabletky na erekciu

Voľno-predajných prípravkov na zlepšenie erekcie, chuti na sex či predĺženie pohlavného styku je veľa a neustále pribúdajú. Dôležité je vybrať si ten správny spomedzi všetkých overených, certifikovaných, spoľahlivých a dookola sľubujúcich najlepšie výsledky. Často diskutovanými  sa v poslednom čase stávajú tabletky EREXAN od prestížnej európskej spoločnosti Augeri Nutraceuticals, ktorá sa pri výrobe rôznych doplnkov pre dospelých chváli osobitou stratégiou. Kombinuje totižto dokonalé pomery účinných látok a tak údajne vytvára účinnosť produktu, akú by ste inde len ťažko hľadali. Firma ručí za to, že kupujete kvalitu za skvelú cenu.

Etiketa tabletiek EREXAN prešla nedávno redizajnom. Vľavo je jej nová podoba.

Etiketa tabletiek EREXAN prešla nedávno redizajnom. Vľavo je jej nová podoba.

TIP: Prečítajte si recenziu tabletiek EREXAN. Daná recenzia sa na tabletky Erexan pozerá z trochu iného pohľadu a nájdete v nej informácie, ktoré ja v tomto článku neuvádzam.

Prečo by mal Erexan účinkovať lepšie ako iné doplnky?

Erexan obsahuje veľmi podobné zložky ako iné obdobné produkty (napr. ZEREX). Jeho tajomstvo ale tkvie v ich pomere. Erexan obsahuje presne určené aminokyseliny a prírodné extrakty v prísne stanovenom množstve, aby navzájom účinkovali a vytvárali dokonalú synergiu. Túto jedinečnú štruktúru vyvinuli odborníci v laboratóriách, ktoré podliehajú prísnym normám HACCP. Látky použité v prípravku sú v stopercentnej BIO kvalite vyrábané patentovanými metódami. Práve kvôli starostlivej výrobe a prísľubu spoľahlivej kombinácie látok sa Erexan sám vyhlasuje za najúčinnejší voľnopredajný produkt v oblasti erektilných problémov.

Aké zloženie sa skrýva v tabletkách ?

  • Maca peruánska – extrakt z tohto koreňa sľubuje novú energiu nielen do spálne, ale aj do života. Pôsobí ako skutočný životabudič. Má jedinečnú schopnosť podnietiť ľudské telo, aby samo vyrovnalo hladinu hormónov a aj preto má v prípade chýbajúceho testosterónu nenahraditeľnú úlohu. Celkovo Maca priaznivo pôsobí aj na mužskú potenciu, zlepšuje kvalitu a množstvo spermií a zlepšuje schopnosť dosiahnuť erekciu.
TIP: Prečítajte si reálne skúsenosti užívateľov o tom ako vplýva Maca na podporu erekcie a zvýšenie libida.
  • Tribulus terrestris – v kombinácií s Macou ho ako veľmi sľubnú kombináciu nenájdete len v tabletkách Erexan, ale aj v iných podobných produktoch pre dospelých (napr. v tabletkách ZEREX). Slúži predovšetkým na stimuláciu tvorby mužského pohlavného hormónu – testosterónu. Práve testosterón je zodpovedný za dostatok mužskej sily a sexuálnej žiadostivosti.
TIP: Chcete si prírodnou cestou zvýšiť hladinu testosterónu? Vyberte si niektorý produkt zo zoznamu voľnopredajných testosterónových tabletiek
  • L-Arginín známa aminokyselina, nápomocná pri samotnej tvorbe erekcie. Jej neoceniteľnou prednosťou je predovšetkým tvorba oxidu dusnatého v organizme. Oxid dusnatý pomáha uvoľniť hladké svalstvo a najmä cievy vedúce do penisu. To umožňuje, aby bol penis dostatočne napumpovaný krvou. Čím viac krvi sa do penisu dostane, tým je tvrdší a väčší. V Erexane sa nachádza aj L-Citrulín, ktorý napomáha dlhodobej stabilite hladiny L-Arginínu v bunkách.
TIP: Ak vás táto téma zaujíma podrobnejšie, tak si prečítajte článok : Arginín pomáha pri poruchách erekcie.
Zloženie tabletiek EREXAN

Zloženie tabletiek EREXAN

Aká je cena za tabletky EREXAN?

Cena Erexanu sa výrazne nelíši od trhového priemeru podobných výrobkov. Jedna tabletka by mala účinkovať na všetky problémy, ktoré stoja na ceste za dokonalým milostným aktom. Platí klasické marketingové pravidlo tj. čím väčšie balenie si zakúpite, tým výhodnejšie Vás to vyjde.

Firma propagujúca Erexan zaručuje účinnosť produktu a spokojnosť zákazníkov. Neponúka ale možnosť zakúpiť si len jednu tabletku na skúšku ako je tomu napr. pri ZEREXe. Erexan môže vykazovať skvelé výsledky, ale na každého predsa funguje niečo iné. A tak to, že si ho pred kúpou nemôžete overiť, pôsobí ako malá nevýhoda. Na druhú stranu, v prípade nespokojnosti s Erexanom, ponúka predajca garanciu vrátenia peňazí za každé neotvorené balenie.

Základné balenie obsahuje 15 tabliet a dostanete ho za cenu 24,90 €. Väčšie balenia sú len variantmi, ktoré obsahujú 2,3 či 4 základné balíčky za zvýhodnenú cenu. Pri najväčšom balení môžete ušetriť až 24,60 €, čo v prepočte znamená, že jedno balenie dostanete zdarma. Erexan nemusí byť len jednorazovým riešením, ale aj dlhodobým pomocníkom v spálni, kedy Vám zvýhodnené MEGA balenia prídu vhod.

Erexan si môžete v online lekárni objednať lacnejšie

Postup je úplne jednoduchý. Použiteľný je ale len v oficiálnom eshope. Zľavu 2€ získate, keď v procese objednávky vložíte do poznámky zľavový kód „zlava2“.

Kupón vďaka ktorému získate 2€ zľavu

Kupón vďaka ktorému získate 2€ zľavu

Užívanie a vedľajšie účinky Erexanu

Tabletky Erexan by ste mali užiť aspoň hodinu pred pohlavným stykom. Síce niektorí zákazníci tvrdia, že účinky ich milo prekvapili už pár minút po požití, iní si museli po hodine vziať druhú tabletku. Aj keď neboli zistené žiadne negatívne vedľajšie účinky, uvedené množstvo (2 tabletky pred pohlavným stykom) by ste nemali prekračovať. Do hodiny by mali presné pomery zložiek obsiahnutých v Erexane priniesť dokonale tvrdú erekciu, ktorá pridá na hrúbke a dĺžke penisu. Taktiež by mali predĺžiť sexuálny pôžitok a zintenzívniť orgazmus.

Prečo riešiť problémy s erekciou?

Dôležitosť kvalitného intímneho života vo vzťahu

Z povahy muža lovca a budovateľa rodu je schopnosť dosiahnuť erekciu a uspokojiť svoju partnerku základným pilierom šťastného a plnohodnotného života. Každé zlyhanie siaha na piedestál mužnosti a to je pre muža v akomkoľvek veku veľmi ponižujúce. Ak sa prehry v spálni opakujú, negatívne to ovplyvňuje nielen intímny život partnerov, ale aj vzťah dvoch ľudí v iných rovinách.

Lepší sex = lepší život

Sex s niekým koho milujete je výborným spôsobom ako prejaviť lásku, a zároveň upevniť citovú väzbu medzi dvoma ľuďmi. Pri sexe sa do nášho mozgu uvoľňujú chemické látky, ktoré prinášajú pocit šťastia. Vďaka kvalitnému sexuálnemu životu tak môžete lepšie znášať každodenný stres a ľahšie riešiť bežné problémy. Sex pôsobí dokonca pozitívne na našu kreativitu. Má mužom aj ženám spôsobovať radosť a pocit uvoľnenia.

Čakať sa neoplatí

Neukracujte sa o intímne chvíle s vašou partnerkou a vyskúšajte Erexan. Možno bude skvelo fungovať práve na Vás. Pomôže vám zaktivizovať váš intímny život a neprídete o pocity šťastia, ktoré sa kúpiť nedajú. Ak si myslíte, že na to už nemáte vek a mladý ste už boli, naberte odvahu. Zmenou životného štýlu podporeného napríklad tabletkami Erexan môžete mať sex dokonca lepší ako kedykoľvek predtým.

Leave a Reply

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TOPlist