Menox 45 – výživový doplnok pri menopauze

Menox 45

Dámska populácia má už dnes na výber množstvo rôznych prípravkov, ktorými môže zmierniť nepríjemné situácie spojené s prechodom. Každá žena si môže vybrať medzi hormonálnou liečbou či alternatívnymi prírodnými kúrami. Dnes vám predstavím produkt z druhej línie. Zákazníčkami ospevovaný Menox 45. Je založený na prírodnej báze a sľubuje viditeľný účinok v priebehu desiatich dní. Menox 45 možno zaujme aj vás.

Fotografia znázorňuje obsah balenia, ktorý obdržíte pri kúpe výživového doplnku MENOX 45

Fotografia znázorňuje obsah balenia, ktorý obdržíte pri kúpe výživového doplnku MENOX 45

Menopauza nie je pauza

Telo každej ženy medzi 45. a 55. rokom života zaháji prirodzený stav s názvom menopauza (prechod, klimaktérium). Ide o postupné utlmovanie funkcie vaječníkov s čím je priamo spojené znižovanie hladiny najdôležitejších ženských hormónov – estrogénu a progesterónu. Žena stráca menštruačný cyklus a taktiež schopnosť byť ďalej plodnou. Tomuto sa nevyhne žiadna smrteľníčka a väčšina dámskej populácie si toto obdobie rozhodne neužije. Sprevádzajú ho totižto nepríjemné fyzické aj psychické príznaky. Telo sa snaží vysporiadať so zníženou hladinou hormónov, ktoré dovtedy robili ženu ženou.

Aké sú príznaky menopauzy?

 • Návaly tepla
 • Silné potenie
 • Búšenie srdca
 • Únava a bolesti hlavy
 • Depresie a časté zmeny nálad
 • Znížená chuť na sex

 

Na Slovensku bola liečba menopauzy dlho neznámym pojmom. Len niekoľko rokov dozadu aj k nám dorazila hormonálna substitučná terapia, ktorá je vo svete prvou voľbou pri tlmení príznakov menopauzy. Spočíva v  zvyšovaní hladiny estrogénu pomocou liekov, čím sa vyrovnáva jeho nedostatočná, niekedy až žiadna tvorba v období menopauzy.

TIP: Odporúčam vám, prečítať si aj článok Maca – prírodný liek na menopauzu , ktorý priamo súvisí s touto témou.

Škodia hormóny či nie?

Hormonálna substitučná terapia je veľmi účinná a u väčšiny žien prebehne bez problémov. Sú však ženy, ktoré túto hormonálnu terapiu nemôžu podstúpiť. Sú to tie, ktoré prekonali alebo sú ohrozené trombózou alebo kardiovaskulárnymi chorobami. Niektoré ženy túto liečbu nechcú podstúpiť aj z presvedčenia, že podobný zásah je pre telo absolútne neprirodzený.

Len nedávno spôsobili rozruch vedecké výskumy, ktoré dokazujú, že takéto zvyšovanie hladiny estrogénu so sebou prináša vyššie riziko infarktu či rakoviny prsníka. Onkológovia neodporúčajú túto hormonálnu liečbu menopauzy ženám, ktoré majú riziko rakoviny prsníka a už vôbec nie ženám, ktoré sa na rakovinu prsníka liečia. Ženy čoraz viac siahajú po alternatívnych terapiách ako akupunktúra, homeopatia či prírodné liečivá. Medzi účinné alternatívy môžeme zaradiť aj výživový doplnok MENOX 45.

Prečo si vybrať práve MENOX 45 ?

Ak patríte k ženám, ktoré uprednostňujú prírodné produkty, tak Menox 45 je určený práve pre vás. Jeho zloženie je na rastlinnej báze obohatené vitamínmi a minerálmi.  Hlavnou zložkou je koreň bájnej rastliny s názvom Maca peruánska (Lepidium meyenii). Pochádza z vysokých andských vrchov a pripisuje sa jej väčšina pozitívnych účinkov samotného Menoxu 45.

Aké je zloženie? Maca a ostatné zložky..

Maca ako taká má unikátnu schopnosť povzbudiť telo, aby si udržiavalo hormonálnu rovnováhu. Keďže menopauza je predovšetkým hormonálny problém, Maca je skvelým riešením. Za tento unikátny hormónalno – regulačný komplex sú zodpovedné predovšetkým 4 makamidy, ktoré sa v Mace nachádzajú. Vďaka obsahu glukozinolátov je Maca známa aj ako efektívne afrodiziakum, ktoré povzbudí znížené libido každej ženy v prechode.

Spolu s Macou sa v Menoxe 45 nachádza rada vitamínov a minerálov ako napríklad vitamín B1 a vitamín C, z minerálov draslík, horčík, fosfor, meď či zinok. Nájdeme v ňom aj menšie množstvá ďalších rastlinných extraktov, ktoré v tomto prípade môžu účinkom mierne napomôcť. Na stránke predajcu si môžete pozrieť kompletné zloženie.

Zloženie doplnku stravy MENOX 45

Zloženie doplnku stravy na menopauzu MENOX 45

Kvalita produktu a výhody získané jeho kúpou

Každá kúra Menoxu 45 obsahuje extrakt 10:1 Macy peruánskej (na 1kg tohto koncentrátu je potrebných 10kg Macy). Maca používaná v Menoxe je 100% BIO, pestovaná miestnymi poľnohospodármi vo vysokých andských vrchoch. Jej vysoký štandard kontroluje aj peruánske ministerstvo hospodárstva.

Prestížna belgická firma Biolab SA, ktorá stojí v pozadí tohto doplnku stravy je garantom kvality a zákazníkom ponúka mnoho výhod pri nákupe Menoxu 45. Pozrime sa na ne:

 • Nezáväzná skúška na 30 dní
 • Garancia vrátenia peňazí, ak nebudete spokojná
 • Diskrétne balenie a doručenie až domov
 • 15 dňová kúra zadarmo (momentálna akcia)
 • Bez lekárskeho predpisu
 • Žiadne vedľajšie účinky
 • Rýchly a dlhodobý účinok
 • Výhradne prírodný výživový doplnok

Diskusia a skúsenosti s Menox 45

V neposlednom rade musím spomenúť aj veľmi pozitívne skúsenosti užívateliek. Takmer v každom internetovom  fóre či internetovej diskusii, kde sa o Menoxe 45 hovorí, nájdete minimálne jednu a viac recenzií spokojných zákazníčok.

Dnes sú 3 mesiace, čo Menox užívam. Hlavným dôvodom bol nepravidelný menštruačný cyklus, nechuť do jedla, únava, nechuť na sex a kopec ďalších veci. Pred tým som takéto stavy nepoznala a ani som si nevedela predstaviť, že ma niečo takéto čaká. Na odporúčanie doktora som skúsila hormonálnu liečbu, ktorá podľa mňa narobila ešte viac šarapaty na mojom organizme. Rozhodla som sa, že to budem riešiť niečím prírodným. Objednala som si Menox, brala som to ako test, nič som od toho nečakala, keďže takýchto tabletiek sú stovky a každý sa predbieha, aby vám predal tu zaručene najlepšiu. Menox dorazil rýchlo. Začala som ho užívať a už po zhruba 5 dňoch som začala pociťovať oveľa väčšiu chuť do jedla. Po zhruba 10 dňoch som sa cítila neporovnateľne lepšie, ráno sa mi vstavalo skvelo. Čo je však neuveriteľné, že si to všimol aj manžel.

Ľubica

Na menopauzu ma upozornilo až moje okolie. Potom som si sama uvedomila, že som často podráždená, nervózna a moje nálady sa menia častejšie ako počasie. Navyše intímny život s manželom bol na bode mrazu. Menox som dostala na Vianoce ako darček a tak som ho začala užívať. Už po pár dňoch som sa cítila lepšie. Dnes je to takmer mesiac, čo Menox užívam a cítim sa lepšie ako kedykoľvek predtým. Najviac sa ale Menoxu potešil môj manžel, v spálni je opäť veselo.

Andrea, 52 rokov

Na oficiálnej stránke predajcu si môžete prečítať aj iné vyjadrenia užívateliek Menoxu 45

Cena a balenie

Menox 45 ponúka rôzne balenia v závislosti od dĺžky kúry, ktorú chcete podstúpiť. Účinky sú vždy rovnaké. Je dostupný vo forme malých tabletiek, ktoré by ste mali užívať raz denne, aby ste sa dočkali požadovaných výsledkov. Aké sú dostupné druhy balení?

MENOX 45 : Klasické balenie s 30 tabletkami a 15 ich dostanete grátis. Všetko za cenu 19,99 €.

MENOX 45 FORTE : Zlatá stredná cesta obsahuje 60 tabletiek a tiež 15 dostanete grátis. Pri tomto balení máte v cene 29,99 € započítanú aj zľavu 25%.

MENOX 45 EXTRA FORTE : Čím väčšie balenie, tým výhodnejšia cena platí aj v tomto prípade. Najväčšie dostupné balenie obsahuje 90 tabletiek a tiež 15 zdarma. So zľavou 35% si ho môžete zakúpiť za 39,98 €.

Zľavový kupón

Pri objednávke stačí zadať kód  „tn67a“ a bude vám priradená 5% zľava.

Menox 45 - zľavový kupón

Menox 45 – zľavový kupón

Pri zakúpení Menox 45 získate 15% zľavu na ďalší nákup

Pri zakúpení Menox 45 získate 15% zľavu na ďalší nákup. Na fotografii je kód zmazaný a nahradený logom

Je možnosť zaradiť sa aj do programu „stály zákazník“. Vtedy získate stálu zľavu 25% na všetky vaše budúce objednávky.

Vedľajšie účinky

Tento výživový doplnok na menopauzu je voľne dostupný. Keďže je založený výhradne na prírodnej báze, nemali by sa dostaviť žiadne vedľajšie účinky. Skúsenosti zákazničiek, ktoré nájdete na internetových fórach a vo veľkom množstve na internetovej stránke Menoxu 45, dokazujú to isté. Treba si však dávať pozor na doporučené dávkovanie. Ak sa dávka presiahne, môžu sa predsa len dostaviť nepríjemné prejavy ako mierna nevoľnosť, slabosť či bolesti žalúdka. Tieto vedľajšie účinky sa v prípade užívania Menoxu 45 považujú za veľmi vzácne. Po Menoxe 45 by však nemali siahnuť ženy, ktoré trpia patologickými stavmi nervozity, vysokou obezitou, astmou, rozdutím pľúc alebo cukrovkou.

TIP: Príroda nám ponúka veľa prírodných liekov. Príkladom toho sú aj rastliny Tribulus terrestris a Vitex jahňací, ktoré účinne pomáhajú vyrovnávať hladinu hormónov a tým pomáhajú pri menštruačných problémoch a pri menopauze. Rovnako pozitívne účinky má aj Maca peruánska.

Ak sa rozhodnete pre Menox 45 ako riešenie vašich problémov s menopauzou, nezabudnite to prekonzultovať so svojim lekárom. Určite vám správne poradí v prípade, ak užívate iné lieky, či podstupujete liečbu, ktorú by mohol Menox 45 negatívne ovplyvniť.

Cítiť sa dobre je správne!

Mohlo by sa zdať, že Menox 45 je len ďalším zo širokej škály ponúkaných prírodných liekov na menopauzu, ktoré sľubujú, že sa budete cítiť opäť skvelo. Nezávisle od toho, má niektoré jednoznačné pozitíva. Stojí za to vyskúšať ho, ak ste v prechode (v období menopauzy). Zloženie je úplne prírodné, bez pridania chemických látok. Obsah Macy môže povzbudiť aj iné funkcie v tele a priaznivo sa preukázať na vašom celkovom zdravotnom stave. Ak vám nepomôže, pravdepodobne vám ani v ničom neuškodí. Navyše máte možnosť vyskúšať tento preparát zdarma na 30 dní a overiť si výsledky sama na sebe.

Nie je na čo čakať. Menopauza nie je pauza. Život ide ďalej a vy máte právo cítiť sa krásna, sebavedomá a uvoľnená. Cítiť sa dobre je správnou voľbou. Menox 45 vám môže k tomu pomôcť.

Leave a Reply

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TOPlist