Ako otehotnieť? Skúsenosti s koreňom Maca

Ako otehotnieť?

Hľadáte na internete informácie a skúsenosti párov ako otehotnieť, keď  sa nedarí? Pravdepodobne takým spôsobom sa vám podarilo dôjsť až tu. Pokračujte ďalej v čítaní a dozviete sa ako resp. či Maca peruánska pomohla párom k otehotneniu.

Maca a otehotnenie. Skúsenosti. Diskusia užívateľov.

Produkt Maca som si zakúpila na odporúčanie z jednej webovej diskusie pre zvýšenie AMH hormónu. S manželom sme sa dlho snažili o miminko a aj podľa vyšetrení v CARu som nemala veľké šance k otehotneniu ani s IVF. Začala som používať tento prípravok a po 14tich dňoch užívania som zistila, že som tehotná. Neviem, či k tomu prípravok Maca prispel, pretože sa všade píše o dlhodobom užívaní a tých 14 dní je príliš krátka doba na to, aby sa vyrovnala hladina hormónov. Je ale tiež možné, že mi chýbalo aj niečo iné, na čo lekári neprišli a tento prípravok to doplnil. Po troch rokoch a zlých proroctvách od lekárov čakáme miminko 🙂

Anonym

Dobrý deň, prípravok Maca som si zakúpil z dôvodu zlého výsledku spermiogramu, nakoľko sa s manželkou snažíme o dieťa. Produkt Maca nám bol odporučený ako možné riešenie problému. Pred niekoľkými dňami vyšiel manželke tehotenský test pozitívne. Pokiaľ sa to potvrdí aj u lekára, myslím, že produkt Maca bol jedným z tých, ktorý tomu dopomohol (+ vitamínové a minerálové doplnky).

Anonym

Dobrý deň. Macu sme s manželom užívali za účelom otehotnenia. Brali sme 3 tabletky denne. Teraz som v siedmom týždni tehotenstva! Pokiaľ môžem, odporúčam všetkým.

Anonym

ZVÝŠTE VAŠU ŠANCU OTEHOTNIEŤ
Produkty BlueFertil a PinkFertil obsahujú mimo Macy peruánskej mnoho iných účinných zložiek podporujúcich plodnosť. Predajca má v ponuke mnohé akciové balíčky produktov, ktoré zvýšia vašu šancu otehotnieť.

Doplnky stravy na podporu plodnosti: BlueFertil a PinkFertil

Dievčatá, tak ja sa tiež pridám. Ja som sa o koreni Maca dozvedela od kamarátky a tak som to tiež skúsila. Sranda je, že som otehotnela hneď v prvom mesiaci užívania. Na plod to vplyv nemá – kedysi sa to bralo aj na udržanie tehotenstva. Môžem povedať, že sexuálny apetít nám to zvýšilo až príliš – takže Vy, ktoré máte teraz náruživých manželov, tak veľa šťastia 🙂 Všetkým Vám držím palčeky nech Vám Maca pomôže…..A Maca má dobré účinky na zníženie menštruačných bolestí.

Gabbi

Ahoj, pridávam svoju skúsenosť. Jedla som jedno balenie Maca a do 1-3 mesiacov som otehotnela (už si presne tú dobu nepamätám). Manžel nebral nič. Ale neodvážim sa povedať, či na moje otehotnenie mala vplyv Maca, to skutočne neviem. Žiadne problémy sme predtým nemali – alebo sme o nich aspoň nevedeli.

Zusma

Ahoj. Som ďalšia komu Maca pomohla. Nekupovali sme eregmu – zbytočne vyhodené peniaze a kúpili sme čistú BIO Macu. Mne sa upravil cyklus a manželovi sa zlepšil spermiogram natoľko, že sme po roku snaženia, otehotneli o niečo vyše mesiaca. Takže neváhajte a vyskúšajte, určite to neublíži.

tigr21

Ahoj. My sme brali tiež Macu. Vlastne som ju kúpila pre svojho priateľa. Je síce drahšia, ale pre nás účinná. Bral ju dva mesiace a hneď sa nám po troch rokoch zadarilo. Síce to nedopadlo dobre, skončilo to revíziou, ale nemajte strach, bude tam iný problém. No pokiaľ ide o Macu, určite by som ju vyskúšala. Držím palce nech sa zadarí. Majte sa.

iva.4

INDOL3C PRE INTÍMNE ZDRAVIE PARTNEROV

indol3c-120

  • Odporúčajú gynekológovia i urológovia
  • Mnoho pozitívnych skúseností
  • V oficiálnom e-shope získate 10% zľavu pri použití zľavového kódu „indol2019“, doprava je ZADARMO
  • Pomáha pri zdravotných problémoch ako sú cysty, myómy, PMS, HPV, genitálne bradavice, onkologické ochorenia, zväčšená prostata a iné ..
  • Napomáha vyrovnávať hormonálne hladiny žien i mužov, čím okrem iného zvyšuje šancu na otehotnenie

Prežila som niečo podobné….tiež som toho veľa vyskúšala (3,5 roka)…nakoniec pomohla zrejme Maca.. objednala som tri balenia (pre istotu – čítala som o tom, ako o hotovom zázraku) a po dobratí prvého balenia zrazu pozitívny tehotenský test 🙂 Takže len nestrácať hlavu…niečo určite zaberie a miminko príde 🙂

Janiju

Ahoj, my sme sa snažili o druhé bábätko 6 mesiacov, kedy sme tomu nechávali voľný priebeh. Stále nič, preto som si pozháňala Maca prášok a brala som jednu lyžičku denne rozpustenú vo vode okolo 9. hodiny ráno. Po jednom mesiaci užívania som otehotnela. Je pravdou, že som bola ešte na gynekológii, či mám ovuláciu, robili mi ultrazvuk. Verím ale, že MACA ma obrovský podiel na tom, že sa hneď zadarilo, odporúčam 🙂

Anonym

Chceme poďakovať ľudom z firmy Uncaria za dobré rady. Veľmi sme chceli potomka, ale dlhé roky sa nám to nedarilo. Na radu známych sme sa obrátili na vás a bolo nám doporučené piť čaj Juan de alonso a užívať Macu. Tak ako ste nám doporučili, čaj sme po dvoch mesiacoch vysadili a ďalej brali len Macu. Keď už sme zase začali pochybovať o účinkoch, tak som otehotnela. Dnes má náš Šimon už dva roky a zatiaľ nebol nikdy chorý. A Macu užívame s manželom naďalej. Ďakujeme..

Jitka a Jan P.

Ahojte. Takže pridávam svoju skúsenosť s Macou. Snažili sme sa otehotnieť cca 2,5 roka.. Ja mám problém s nízkou hladinou progesterónu a manželovi vyšiel zlý spermiogram .. 🙁 Na odporúčanie mojej sestry (ktorej pomohla k otehotneniu), začal manžel užívať Macu .. a výsledok po cca 1 mesiaci, zlepšený spermiogram a cca po 2 mesiacoch som si našla na teste vytúžene // čiarky 🙂 Takže Macu len doporučujem.

Nikus28

Ako otehotnieť? Prečítajte si skúsenosti s užívaním Macy peruánskej na podporu plodnosti

Ako otehotnieť? Prečítajte si skúsenosti s užívaním Macy peruánskej na podporu plodnosti

My sme mali doma MACA z webu otehotnenie.sk Nevedeli sme otehotnieť s manželom dlhšiu dobu a tak sme skúsili aj túto možnosť a musím povedať, že som bola už až znechutená, keď sa furt nedarilo, ale toto nám veľmi pomohlo.

Lenus1885

Prvý krát som otehotnela rýchlo, ale potratila som a potom sa dlho nedarilo, inseminácie potom mimomaternicové, potom dlho dlho nič … Len mi sme nemali žiadny problém, ako tvrdili lekári…Macu sme brali aj ja, aj partner…asi do troch mesiacov som bola v tom 🙂 a všetko ok …Ďalší prípad moja kamarátka. Tiež sa im dlho nedarilo, začali brať Macu a myslím, že do cca pol roka bola tehotná ….stačí? 🙂

katka1906

Aj nám pomohla Maca k prvému bábätku, keď sa nedarilo. Hneď prvý nasadený cyklus som ostala tehu 🙂 Teraz chceme druhé, takže opäť nasadzujem Macu, uvidíme, či zaberie tak rýchlo ako prvý krát.

Bebiss

TIP: Pokiaľ vás táto téma zaujíma, tak si určite prečítajte aj Kompletný návod ako užívať Macu na podporu plodnosti.

Ahojte. Tak aj ja pridám skúsenosť s Macou. Kúpila som si Macu v prášku. No ale keďže mi to chutilo ako piesok, tak som si kúpila radšej tabletky. Mužovi som potajomky dávala z prášku do polievky, trochu do kávy a podarilo sa nám po vyše pol ročnom snažení otehotnieť. Ale nezaručujem, že to bolo tým. Ja som už potom na otehotnenie úplne prestala myslieť a riešiť to. Každopádne za vyskúšanie nič nedáte a neuškodí. A prináša to väčšiu chuť na sex, teda aspoň u mňa to tak bolo 🙂

chvostiklt

Naša skúsenosť – po trojročnom snažení sme skúsili Macu a po pár týždňoch sme mali dve čiarky. Neviem, či to bolo Macou, ale bola by to veľká náhoda, že práve v tom čase. Ja odporúčam.

sandra2308

Ahojte. My sme sa snažili asi štyri mesiace a nič, aj keď to nie je dlhá doba. Potom som priateľovi doniesla Macu tablety a po mesiaci a pol užívania denne 6 tabliet, som si včera našla dve čiarky….bola som z toho prekvapená, že sa to takto hneď podarilo…takže ženy do toho, určite s tým nič nepokazíte, len si pomôžete a nejakých 28 € už nikoho nezruinuje.

lellka107

My sme sa snažili dva roky, nedarilo sa. Kúpili sme Macu a o mesiac a pol som už bola tehotná. Teraz sa znova snažíme a nedarí sa, takže znova kúpim Macu a verím, že sa podarí. My sme mali spermiogram v hroznom stave, ani umelé oplodnenie nám vraveli, že sa určite nepodarí. Keď som otehotnela, poslala som manžela na kontrolný spermiogram a nechceli nám veriť, že aký mal predtým! 🙂 Tak a ide sa na to, držte nám palce.

srdiecko25

Mne Maca zdá sa, že pomohla, nakoľko som po dvoch neúspešných IVF otehotnela prirodzene. Brali sme ju aj s partnerom. On mal po poslednom vyšetrení diagnostikovanú teratozoospermiu a k Mace bral aj Tribulus terrestris…a…zadarilo sa….takže môžem len odporúčať..

renie77

Baby, všetky ktoré máte problém so spermiogramom – pohyblivosť, rýchlosť, množstvo vrelo vám odporúčam PROfertil + BIO extrakt MACA. Po 3 mesačnej kúre má môj priateľ o 150% väčší objem spermií a perfektnú rýchlosť a pohyblivosť. Lekár nás pochválil a sám sa čudoval a pýtal sa ma , čo zázračné sme spravili. Moc sa tešíííííím, všetkým bojovníčkam odporúčam!

Boobaa

Ahojte baby. Ja som brala Macu počas celého cyklu + čaj z alchemilky žltozelenej a spolu so mnou bral Macu aj priateľ. Na zlý spermiogram je výborná, zvyšuje pohyblivosť aj množstvo. Ale určite by som odporučila práškovú formu. Jednak je to v tejto forme úplne prírodne a do tabletiek sa určite pridávajú nejaké aditíva a pomocné látky. A keď som tak logicky nad tým rozmýšľala, tak prášok sa berie čajová lyžička, no a v tabletke je toho prášku podstatne menej. Ak sa rozhodujete len kvôli chuti, tak tej som sa bála aj ja, ale poviem vám, je to úplne v pohode. Určite to nie je nejaká lahôdka, ale v pohode sa to dá. Ja som si to rozmiešavala asi v pol deci banánového džúsu z Lidl-a. Je hustý a má výraznú banánovú chuť, ktorá prekryje „chuť “ Macy. Vypila som to celé na jeden šup (preto len pol deci) a zapila ešte čistou vodou. Ale podstatné je to, že nám pomohla k bábätku. Druhý cyklus som už nedostala a ostali sme tehu. Takže vám všetkým držím palce.

iwik273

TIP: Prečítajte si článok s tipmi ako prekryť chuť Macy

Tak aj ja vás chcem povzbudiť..snažili sme sa tri mesiace. Potom som kúpila Macu. Drahý bral 2x denne, ja iba 1x. Ďalšia ms už neprišla … 🙂

janusa01

Za nás môžem len odporučiť. Takú rýchlosť som ani nečakala. Otehotnela som po dvoch mesiacoch.

Adelaslaba

Dajte Mace čas, aby sa naplno prejavila

Pred tým, ako vyjadríte svoj názor k účinkom Macy, by ste jej mali dať dostatok času, kým prejaví svoje účinky. Maca peruánska je potravina, nie je to liek, ktorý účinkuje na chemickej báze. Pôsobí komplexne na celý organizmus a k prejaveniu svojich pozitívnych účinkov potrebuje čas. To si pri pozornom čítaní môžete všimnúť aj vo viacerých vyjadreniach užívateľov.

Pre maximálne účinky by ste mali Macu užívať dlhodobo

Pre maximálne účinky by ste mali Macu užívať dlhodobo

Pokiaľ sa chcete cítiť lepšie, užívajte Macu dlhodobo.

Pokiaľ sa chcete cítiť lepšie, užívajte Macu dlhodobo.

Ak máte vlastné skúsenosti s Macou, prosím, podeľte sa s nimi v komentároch pod článkom.
POZNÁMKA: Všetky uvedené referencie sú autentické. Nič som si nevymyslel. V niektorých vyjadreniach som spravil len jemné gramatické korektúry a české texty som preložil do slovenčiny. V prípade záujmu si môžete uvedené vyjadrenia užívateľov vyhľadať sami na webových portáloch : www.modrykonik.sk , www.modrykonik.cz , www.nu3tion.com , www.vitalita.cz , www.vivantis.cz , www.prezdravie.sk , www.peruanskamaka.cz

Leave a Reply

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

TOPlist